На Хмельниччині зробили понад 100 тисяч щеплень від COVID-19

Дата: 09.07.2021 11:41

Станом на вечір 7 липня на Хмельниччині зробили понад 100 тисяч щеплень від COVID-19. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив голова облдержадміністрації Сергій Гамалій.

Загалом  за минулу добу зроблено 3521 щеплення, а для вакцинації медики використовували три види вакцин: виробництва AstraZeneca (зроблено 3 щеплення першою дозою та 507 другою),  Pfizer-BioNTech (524 – першою і 1630 – другою дозою) та Sinovac Biotech (318 – першою та 539 -другою дозою). Таким чином від початку вакцинації в області використано 100596 доз вакцин.

Наразі першою дозою щеплено вже 68270 осіб, а з них 32326 – вже завершили вакцинацію від COVID-19.

Сергій Гамалій подякував всім, хто долучився до цього важливого процесу: медпрацівникам, які проводять щеплення, працюючи практично без вихідних, та усім мешканцям Хмельниччини, які усвідомлено прийняли рішення вакцинуватися від COVID-19, та висловив переконання, що лише так ми зможемо подолати пандемію і повернутися до нормального життя.

“Закликаю усіх, хто ще вагається: звертайтеся до ваших сімейних лікарів або реєструйтеся на порталі “Дія”, приходьте до пунктів вакцинації. Поборемо COVID-19 разом!” – наголосив очільник адміністрації.