Сьома сесія восьмого скликання Миролюбненської сільської ради

Дата: 02.07.2021 15:49

Рішення від 30.06.2021 року № 2/7/VIII «Про створення служби у справах дітей МИролюбненської сільської ради»

Рішення від 30.06.2021 року № 3/7/VIII «Про надання відділу соціального захисту населення Миролюбненської сільської ради статусу юридичної особи та затвердження положення в новій редакції»

Положення про відділ соціального захисту населення Миролюбненської сільської ради (нова редакція)

Положення про філію «Сковородківська початкова школа» комунального закладу «Миролюбненський ліцей» Миролюбненськї сільської ради Хмельницької області

Положення про філію «Ілляшівська початкова школа» комунального закладу «Немиринецький ліцей» Миролюбненської сільської ради Хмельницької області

Статут комунального закладу «Немиринецький ліцей» Миролюбненської сільської ради Хмельницької області

Статут комунального закладу «Миролюбненський ліцей» Миролюбненської сільської ради Хмельницької області

Рішення від 30.06.2021 року № 11/7/VIII «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Миролоюбненської сільської територіальної громади»