Сьома чергова сесія восьмого скликання Миролюбненської сільської ради

Дата: 02.07.2021 15:49

від 30 червня 2021 року №1/7/VIII «Про внесення змін до рішення сесії Миролюбненської сільської ради від 24 грудня 2020 року № 2»

Рішення від 30.06.2021 року № 2/7/VIII «Про створення служби у справах дітей МИролюбненської сільської ради»

Рішення від 30.06.2021 року № 3/7/VIII «Про надання відділу соціального захисту населення Миролюбненської сільської ради статусу юридичної особи та затвердження положення в новій редакції»

Положення про відділ соціального захисту населення Миролюбненської сільської ради (нова редакція)

Положення про філію «Сковородківська початкова школа» комунального закладу «Миролюбненський ліцей» Миролюбненськї сільської ради Хмельницької області

Положення про філію «Ілляшівська початкова школа» комунального закладу «Немиринецький ліцей» Миролюбненської сільської ради Хмельницької області

Статут комунального закладу «Немиринецький ліцей» Миролюбненської сільської ради Хмельницької області

Статут комунального закладу «Миролюбненський ліцей» Миролюбненської сільської ради Хмельницької області

Рішення від 30.06.2021 року № 11/7/VIII «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Миролоюбненської сільської територіальної громади»

від 30 червня 2021 року №12 «Про внесення змін до бюджету Миролюбненської сільської територіальної громади на 2021 рік»

від 30 червня 2021 року №14 «Про резервування земельних ділянок на території Миролюбненської сільської ради»

від 30 червня 2021 року №15 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки»

від 30 червня 2021 року №16 «Про затвердження технічної документації із землеустроющодовстановлення (відновлення) меж земельноїділянки(на місцевості) та передачі її у власність»

від 30 червня 2021 року №17 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»

від 30 червня 2021 року №18 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність»

від 30 червня 2021 року №19 «Про передачу земельної ділянки у власність»

від 30 червня 2021 року №20 «Про надання одноразової матеріальної допомоги»

від 30 червня 2021 року №21 «Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»

від 30 червня 2021 року №22 «Про передачу в оренду  земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі Чорногоду О.О.»

від 30 червня 2021 року №23 « Про зняття з погосподарського обліку частини площі земельної ділянки»

Результати поіменних голосувань