Отримання права на компенсацію вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання

Дата: 29.06.2021 11:15

У Департаменті розвитку промисловості та агропромислового комплексу Хмельницької обласної державної адміністрації розпочала роботу обласна конкурсна комісія по визначенню переліку суб'єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання права на компенсацію вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання.

До участі в конкурсі допускаються власники особистих селянських господарств, сімейні фермерські господарства, фізичні особи-підприємці, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, які у поточному році закупили установки індивідуального доїння, придбали сільськогосподарську техніку та обладнання, в тому числі трактори потужністю до 90 к.с., навісне та причіпне обладнання.

З переліком документів, необхідних для участі в конкурсі, визначених Порядком використання коштів обласного бюджету за напрямом "Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання (включаючи приватний сектор)" затверджений рішенням обласної ради від 24 червня 2020 року №48-33/2020 можна ознайомитися за посиланням: https://www.apr.adm-km.gov.ua/uploads/files/PERELIK.pdf та за телефоном 76-21-58.