Рій "Серце патріота" Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ступенів – призер обласних змагань Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура)

Дата: 07.06.2021 14:52

Рій "Серце патріота" Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (середня вікова група) здобув призові місце в ІІ-му обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура), який проходив у с.Самчики.

Всього участь у змаганнях взяли 8 роїв Хмельницької області.

Рій Миролюбненської територіальної громади "Серце патріота" здобув І місце в інтелектуально-творчому завданні "Пластун" і "Таборування", ІІІ місце у конкурсі представлення роїв "Ватра" та змаганнях з надання домедичної допомоги та транспортування потерпілого "Рятівник".

Миролюбненська сільська рада вітає юних патріотів із значними досягненнями та бажає подальших успішних змагань. Також висловлюємо вдячність директору Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Людмилі Тоненчук, керівнику рою "Серце патріота" Надії Крисько, заступнику керівника Миколі Харчуну, вчителям Сергію Зайцю та Наталії Лошак за високий рівень підготовки наших соколят до участі у змаганнях.