Відбулось засідання шостої позачергової сесії восьмого скликання Миролюбненської сільської ради

Дата: 28.05.2021 23:51

28 травня у приміщення клубу с.Миролюбне під керівництвом сільського голови Олега МОСКАЛЮКА відбулось засідання шостої позачергової сесії восьмого скликання Миролюбненської сільської ради. Участь у роботі сесії взяли 16 депутатів.

На порядку денному засідання сесії розглянуто наступні питання:

– Про затвердження нормативно-грошової оцінки земель сіл Морозівка та Миролюбне.

– Про  укладання додаткової угоди з ПП « Соларбуд».

– Про надання в оренду земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації  та обслуговування  будівель та споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств «Миролюбне Солар».

– Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування  трансформаторної підстанції 10/04 Кв КТП №181 з подальшою передачею в оренду».

– «Про дострокове припинення  договорів оренди невитрибуваних паїв з ТОВ «Енселко Агро» в зв’язку з витребування земельних ділянок.

– «Про передачу в оренду ТОВ «Енселко Агро» земельних ділянок зі складу невитребуваних паїв (нерозподілених земельних ділянок.

– «Про надання дозволу ТОВ «Енселко Агро» на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з земель невитребуваних паїв (нерозподілених земельних ділянок)».

– Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».

– «Про звернення депутатів Миролюбненської сільської територіальної громади щодо капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Т-23-26 Старокостянтинів –Шрубків».

– Про розгляд звернення депутата Миролюбненської сільської ради Сікірніцького В.І. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для дитячого спортивного майданчика в с.Морозівка».

– Про розгляд заяв та клопотань.