До уваги громадян! Припинення газопостачання!

Дата: 26.05.2021 14:37

Старокостянтинівське відділення АТ "Хмельницькгаз" Доводить до Вашого відома, що в зв'язку з проведенням ремонтно-профілактичних робіт Красилівським ПМ Бердичівського ЛВУМГ, 27 травня 2021 року з 09:00 години буде зупинена ГРС с. Миролюбне. Орієнтовний термін зупинки ГРС – від двох до чотирьох діб.

Під час зупинки ГРС буде припинено газопостачання в с. Миролюбне-1, Миролюбне-2, с. Верхняки, с. Весела, с. Сковородки, с. Круглики, с. Новоселиця, с. Морозівка та с. Підгірне Хмельницького району.

Під час зупинки ГРС необхідно відключити всі газові прилади, перекривши крани на приладах та перед ними. Пуск газу буде проводитись в населених пунктах поступово і за умови присутності користувачів газу (власників) у будинках.