Вічно з тобою, моя Україно!

Дата: 18.05.2021 13:06

16 травня в Ілляшівському будинку культури стартувала естафета закладів культури Миролюбненської територіальної громади "Вічно з тобою, моя Україно!", присвячена 30-й річниці Незалежності України.

На урочистому відкритті естафети були присутні начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту сільської ради Наталія ГАЙМІСАРЕНКО, спеціаліст відділу Сергій ДУШКО, працівники 10 закладів культури та 9 бібліотек громади, жителі с.Ілляшівка.

Відбувся тематичний захід "За все я дякую тобі – мамо!", присвячений матерям, сини і доньки яких у різні часи боронили рідну Україну.

Вшанували також і багатодітних матерів, одна з яких заспівала присутнім колискову, яку щовечера співає своїм дітям.

Учасники тематичного заходу виконували авторські та народні пісні про маму, жартівливі пісні, частівки, гуморески, уривки з п'єс українських класиків.

Естафету закладів культури Миролюбненської територіальної громади "Вічно з тобою, моя Україно!" прийняли працівники Немиринецького будинку культури.

До уваги запрошених діяла виставка місцевих умільців. Коли ще живуть у селах такі талановиті і привітні люди, то буде жити наша квітуча Україна!

Шануймо, плекаймо та бережімо її!