Робоча зустріч Олега МОСКАЛЮКА із директором Хмельницького фахового коледжу Університету "Україна" Олександром КОВТУНОМ

Дата: 12.05.2021 12:53

12 травня сільський голова Олег МОСКАЛЮК провів робочу зустріч із директором Хмельницького фахового коледжу Університету "Україна" Олександром КОВТУНОМ та заступником директора Хмельницького фахового коледжу Університету "Україна" Ольгою ПОЛЬОВИК.

Керівництво коледжу також зустрілись із директором Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Клавдією КАТРЕНЮК, педагогічним та учнівським колективами.

У рамках зустрічі обговорено питання співпраці з організації освітнього процесу, налагодження співробітництва в галузі освіти, формування нового типу висококваліфікованих фахівців із сучасною фундаментальною професійною підготовкою, організації заходів з профорієнтації учнівської молоді.

По завершенню зустрічі між Миролюбненською сільською радою та Хмельницьким інститутом соціальних технологій Університету "Україна" підписано відповідну угоду про співробітництво.