До уваги громадян! На території області вводиться весняно-літня заборона на лов риби!

Дата: 31.03.2021 10:03

Відповідно до наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області Державного агентства рибного господарства України №20-од від 22.03.2021 року на території області вводиться весняно-літня заборона на лов риби з такими термінами:

- у річках та їх кореневих водах з 01 квітня по 20 травня включно;

- на водосховищах, озерах, ставках з 01 квітня по 10 червня включно;

- в придаткових системах водних об'єктів (протоки, гирла, стариці, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) з 01 квітня по 30 червня включно.

Термін заборони на лов (добування) раків в період виношування ними ікри, личинок та першої линьки визначено наказом Хмельницького рибоохоронного патруля "Про встановлення заборони на лов раків у рибогосподарських водних об'єктах Хмельницької області" від 27.11.2020 року №101-од з 01 грудня 2020 року по 30 червня 2021 року включно.

На період дії весняно-літньої заборони на лов риби забороняється проведення змагань зі спортивного рибальства та підводного полювання а також проведення у рибогосподарських водних об'єктах Хмельницької області, що знаходяться в межах району діяльності Хмельницького рибоохоронного патруля, та прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші.

Просимо громадян поважати оточуючу нас природу та дотримуватися вказаних заборон.

Відділ земельних ресурсів, цивільного захисту та

житлово-комунального господарства сільської ради