Співпраця влади та бізнесу: порятунок хворих на COVID-19 – спільна справа

Дата: 28.03.2021 15:07

28 березня голова Миролюбненської сільської ради Олег Москалюк передав для директора комунального некомерційного підприємства «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня» Старокостянтинівської міської ради Хмельницького району Людмили Гнатюк кисневий концентратор.

Наразі у медичній установі лікується 126 пацієнтів, хворих на COVID-19. Лікарня як ніколи потребує медичного обладнання, особливо це стосується кисневих концентраторів, коли час у боротьбі за життя пацієнта йде на лічені хвилини. Придбання даного кисневого концентратора покращить забезпечення киснем ліжка, визначені для надання допомоги хворим на COVID-19 та допоможе у їх лікування, забезпечивши цілодобову подачу кисню двом пацієнтам.

Кисневий концентратор придбано за благодійні кошти керівників агроформувань, підприємців та депутатів Миролюбненської сільської територіальної громади. Зокрема, до благодійної акції долучились ФОП Олег Чорногод (депутат Миролюбненської СТГ), Володимир Тарасюк – керівник ФГ "Верховина" (депутат Миролюбненської СТГ), Віктор Косюк – керівник ФГ "Власник", Ванденбрюван Емануель – керівник ТОВ "Ванден Агро", Петро Сторожук – керівник ПП «Гетьман» (депутат Миролюбненської СТГ), ФОП Олександр Гаймісаренко – керівник ФГ «Фіто», ФОП Микола Потерба та ФОП Сергій Марчук. Організував збір коштів, замовлення та доставку кисневого концентратора Микола Максимов – керівник СТОВ "Новий шлях" (депутат Миролюбненської СТГ).

Голова Миролюбненської сільської ради Олег Москалюк та директор комунального некомерційного підприємства «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня» Людмила Гнатюк висловлюють щиру вдячність благодійникам за надану допомогу та сподіваються на подальшу плідну співпрацю у боротьбі із пандемією. Нехай усі добрі справи повертаються до благодійників сторицею!