Відбулось засідання п'ятої чергової сесії восьмого скликання Миролюбненської сільської ради

Дата: 25.03.2021 15:05

25 березня під головуванням Миролюбненського сільського голови Олега Москалюка відбулось засідання п'ятої чергової сесії восьмого скликання Миролюбненської сільської ради. У роботі сесії взяли участь 16 депутатів.

На порядку денному засідання сесії розглянуто наступні питання:

1. Про внесення змін до бюджету Миролюбненської сільської територіальної громади на 2021 рік.

2. Про затвердження Передавальних Актів щодо передачі майна сільських рад, що припиняються в результаті реорганізації, шляхом приєднання до Миролюбненської сільської ради.

3. Про затвердження "Програми спільних дій відділу поліції №1 Хмельницького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та Миролюбненської сільської територіальної громади щодо проведення комплексу заходів по боротьбі зі злочинністю на 2021-2025 роки".

4. Про затвердження "Положення про офіційний веб-сайт Миролюбненської сільської ради в інформаційній мережі Інтернет".

5. Про затвердження нормативно-грошової оцінки земель с.Ілляшівка.

6. Про затвердження Положень структурних підрозділів Миролюбненської сільської ради.

7. Про розгляд заяв та клопотань.

8. Різне.

По першому питанню порядку денного засідання сесії слово для виступу надавалось начальнику фінансового відділу сільської ради Валентині Домбровській. Депутати сільської ради підтримали внесення змін до видаткової частини бюджету Миролюбненської сільської територіальної громади по загальному фонду бюджету на 1320,0 тис.грн. Зокрема, вирішено кошти спрямувати:

- по КПКВК 0110150 «Організаційне, інформаційно - аналітичне та матеріально - технічне забезпечення діяльності сільської ради» на поточні видатки – 65,0 тис.грн.;

- по КПКВК 0111010 «Надання дошкільної освіти» видатки на харчування на – 10,0 тис.грн.;

- по КПКВК 0111021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» на заробітну плату та нарахування для педагогів та оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 655,0 тис.грн.;

- на КПКВК 0111021 «Організація благоустрою населених пунктів» на заробітну плату та нарахування, поточні видатки – 178,0 тис. грн.;

- на КПКВК 0117130 «Здійснення заходів із землеустрою» на інвентаризацію земельних ділянок – 92,0 тис. грн.;

- на КПКВК 3710160 «Керівництво та управління у відповідній сфері у містах, селищах, селах, територіальних громадах» на заробітну плату та нарахування,  оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 290,0 тис. грн.;

- на КПКВК 01109800 «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально – економічного розвитку регіонів» - 30,0 тис.грн.

За результатами розгляду наступних питань порядку денного депутатами сільської ради прийнято відповідні рішення.