Відбулось засідання четвертої позачергової сесії восьмого скликання Миролюбненської сільської ради

Дата: 25.02.2021 15:02

25 лютого під керівництвом сільського голови Олега Москалюка  відбулось засідання четвертої позачергової сесії восьмого скликання Миролюбненської сільської ради.

У роботі сесії взяли участь 15 депутатів.

На порядку денному сесії розглянуто наступні питання:

1. Внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

2. Звіт про виконання сільського бюджету за 2020 рік.

3. Про затвердження Порядку надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Миролюбненської сільської територіальної громади.

4. Про затвердження на посаді керівника комунального підприємства "Протос".

5. Розгляд заяв та клопотань.

6. Різне.

Усі питання порядку денного засідання сесії обговорено депутатами сільської ради та прийнято відповідні рішення.

Оскільки на сьогодні ситуація щодо володіння, користування і розпорядження землею залишається складною і такою, що вимагає невідкладного поліпшення то депутатами сільської ради також прийнято рішення про проведення незалежного аудиту використання земель у Миролюбненській сільській територіальній громаді.

Метою проведення інвентаризації земель є створення інформаційної бази для регулювання земельних відносин, формування земельних ділянок, визначення цільових призначень земельних ділянок, реєстрації земельних ділянок на основі здійсненої інвентаризації земель, раціонального використання і охорони земельних ресурсів, ефективного та об'єктивного оподаткування, наповнення місцевого бюджету.