Як діяти, якщо ви почули сигнал оповіщення "УВАГА ВСІМ!"

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МИРОЛЮБНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Якщо ви почули довгі гудки (завивання сирен, гудків підприємств, інших сигнальних засобів ) ЗНАЙТЕ – це попереджувальний сигнал "УВАГА ВСІМ!” Далі надійде повідомлення.

Місцеві органи влади, відділи ДСНС через засоби масової інформації повідомлять про надзвичайну ситуацію, що сталася та проінформують Вас щодо дій в даних умовах. Коли Ви почули сигнал "УВАГА ВСІМ”, Вам необхідно:

1. Негайно увімкнути радіоприймачі (частота 104,6 FM) та телевізори (місцеві канали) для того, щоб прослухати екстрене повідомлення.

2. Дочекатися надходження інформації з інших джерел від місцевих органів влади, відділу ДСНС (автомобіля з гучномовцем, листівки та ін.).

3. Діяти у відповідності до отриманих рекомендацій.

4. Після звукових сигналів до населення доводиться інформація, яка, як правило, складається з екстреного повідомлення та рекомендацій щодо дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

5. Держіть всі засоби масової інформації постійно увімкненими впродовж всього періоду ліквідації надзвичайної ситуації.